ارائه خــدمات طبخ و پذیرایی همایش و سمینار


شرکت خدماتی و زیباسازی ری با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه تأمین غذا و پذیرایی همایش و سمینار ، فعالیت رسمی خود را از سال 1385 آغاز نموده است.

این مجموعه در همه حال با ارتقاء کلیه خدمات مرتبط با طبخ غذا و پذیرایی همایش به همراه کادر مجرب از دانش آموختگان مدرسه هتلداری در جلب رضایت خاطر و آرامش خیال مشتریان خودرا فراهم نموده است. تنوع خدمات با مدیریت و هدایت مستقیم جناب آقای مرتضی عارف حکیمی (استاد رشته آشپزی و هتلداری) در زمینه های تخصصی در طبخ و هم چنین پذیرایی همایش و سمینار همواره باعث دلگرمی مسئولین شرکت و همچنین اجرای صحیح و بی عیب امور در پذیرایی همایش ها و دغدغه اصلی و مهم دست اندرکاران این شرکت می باشد. شرکت ری با اطلاع کامل از تعهدات خود با در اختیار داشتن تیم های مجرب کارشناسی و اجرائی می کوشد تا نگرانی های مشتریان را به حداقل رسانده و با تأکید برافزایش کیفیت خدمات ارائه شده ، تجربه ای خوش را در ذهن برگزارکنندگان و شرکت کنندگان عزیز به تصویر کشد.


پذیرایی همایش و سمینار

انواع سرویس های VIP و CIP

 1. مهماندارهای پذیرایی ما

  بسته به نوع همایش و یا سمینار و همچنین نوع درخواست شما در نحوه ایجاد مراسم ، مهمانداران پذیرایی ، لباس فرم آنها و شیوه ی پذیرایی از مهمانان به شکل کاملاً حرفه ای برگزار خواهد شد.

 2. دیزاین چشم نواز همایش و سمینار

  شرکت ری با در نظرگرفتن نوع همایش و یا سمینار شما ، مناسب ترین سالن برگزاری همایش و یا سمینار را برای شما در نظر خواهد گرفت که کلیه امور مربوط به دیزاین و چیدمان توسط کادر مجرب این مجموعه به شکلی کاملاً چشم نواز برای شما و مهمانان طراحی خواهد شد.

 3. تهیه غذای همایش و سمینار

  از دیگر تخصص های شرکت ری ، تهیه غذای شرکتی جهت شرکتها و مؤسسات دولتی و خصوصی در هرنقطه از تهران بزرگ می باشد. لذا با در نظر گرفتن یکی از تخصص های اصلی این مجموعه در خصوص تهیه غذا ، خیال مشتریان این مجموعه از تهیه با کیفیت ترین غذا برای همایش و سمینار به شکل کامل راحت خواهد شد. لازم به ذکر است تیم حرفه ای متعلق به یکی از بهترین راه اندازهای رستوران ، فست فود و کافی شاپ در ایران ، استاد آشپزی و هتلداری ” جناب دکتر مرتضی عارف حکیمی ” مسئولیت برگزاری همایش و سمینار شما و تهیه غذا از طریق آشپزخانه های متعدد خود در شهر تهران ، به عهده دارند.

  شما مشتریان عزیز میتوانید گزیده ای از رزومه کاری شرکت و رزومه کاری جناب دکتر حکیمی را از طریق همین سایت مطالعه بفرمائید.

 4. پذیرایی از مهمانان همایش و سمینار

  پذیرایی از مهمانان همایش و سمینار در شکلها و انواع مختلفی مانند پذیرایی سرپایی و یا پذیرایی روی میز انجام خواهد گرفت که این پذیرایی ها بسته به نوع درخواست شما مشتریان عزیز شرکت ری برای مهمانان در نظر گرفته خواهد شد.

  انواع نوشیدنی های مناسب (برای خوشآمد گویی و روی میز) ، میوه و شیرینی ، انواع فینگر فود ، نیم چاشت ها جهت صرف صبحانه و عصرانه (چای ، نوشیدنی ، انواع قهوه ، نسکافه ، شیرینی های خشک ، کاپ کیک و ….) ، در نظرگرفتن Bar بهمراه Bar Man های حرفه ای جهت پذیرایی از مهمانان در زمان استراحت جهت سرو نوشیدنی های مناسب و قهوه و همچنین خرید کلیه لوازم پذیرایی از مهمانان همایش و یا سمینار از تخصص های این مجموعه می باشد.

 5. برخی از مشتریان ما در زمینه برگزاری همایش و سمینار

نمونه کارها در زمینه پذیرایی همایش

چهارمین کنگره ملی آموزش عالی مهارت، فناوری و اشتغال

پذیرایی همایش و سمینار توسط مجرب ترین افراد ، تحت نظارت دکتر عارف حکیمی ، استاد بین المللی آشپزی و هتلداری

پذیرایی همایش ۵

پذیرایی همایش و سمینار توسط مجرب ترین افراد ، تحت نظارت دکتر عارف حکیمی ، استاد بین المللی آشپزی و هتلداری

پذیرایی همایش ۴

پذیرایی همایش و سمینار توسط مجرب ترین افراد ، تحت نظارت دکتر عارف حکیمی ، استاد بین المللی آشپزی و هتلداری

هجدهمین همایش دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار

پذیرایی همایش و سمینار توسط مجرب ترین افراد ، تحت نظارت دکتر عارف حکیمی ، استاد بین المللی آشپزی و هتلداری

پذیرایی همایش ۲

پذیرایی همایش و سمینار تحت نظارت دکتر عارف حکیمی ، استاد بین المللی آشپزی و هتلداری

مقــــالـه های مـــــرتبط


 
error: اجازه کپی کردن ندارید!! متأسفم