تهیه غذای شرکتی


" تأمین و طبخ غذا جهت شرکتها و مؤسسات دولتی و خصوصی "

 

امروزه تهیه غذای شرکتی مناسب و با کیفیت برای مدیران ، پرسنل و دست اندر کاران شرکتها و مؤسسات به عنوان یکی از اصلی ترین چالش ها تبدیل شده است . صرف نظر از دشوار بودن شناسایی اماکنی که قابلیت ارائه خدمات با کیفیت و قابل قبول در زمینه تهیه غذای شرکتی را داشته باشند ، ذائقه افراد نیز با یکدیگر متفاوت میباشد. برای مثال چنانچه در منزل چلو خورشت قرمه سبزی با رعایت کلیه استانداردهای مرسوم طبخ شود ممکن است اصل غذا خوشایند فردی نباشد و بدین ترتیب با تمام زحماتی که برای تهیه آن کشیده شده مورد نارضایتی قرار گیرد.

شرکت ری با ایمان و اعتقاد راسخ به مرتفع نمودن نیاز غذای شرکت ها و مؤسسات دولتی و خصوصی مختلف با رعایت کلیه استانداردهای موجود و همچنین تحقیق بیش از یک دهه در خصوص غذاهای ایرانی و نیز ذائقه افراد افتخار دارد به همراه کادر مجرب و زیر نظر کارشناس محترم جناب آقای دکتر مرتضی عارف حکیمی (از چهره های برجسته برنامه های آموزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی و استاد دانشگاه در رشته های آشپزی و هتلداری) نسبت به رفع دغدغه های مسئولین محترم شرکتها در زمینه تهیه غذای شرکتی مناسب ، با کیفیت و مقرونه به صرفه اقدام نماید ، درهمین راستا نظر عالی را به مطالب ذیل جلب می نماید.

  • سرویس دهی به تمامی نقاط تهران امکان پذیر می باشد.

  • اعمال تغییرات در آمار تعداد تا ساعت 9:30 صبح همان روز امکان دارد.

  • درخواست بیشتر از یک نوع غذا (منوی ترکیبی) ارای تعداد متوسط بالاتر از 50 پرس مقدور است.

  • منوی پیشنهادی به صورت ذیل طراحی گردید که شما میتوانید بر اساس نیاز مجموعه خود درخواست منو نمایید.

  • قیمتهای ذکر شده در منوهای زیر صرفاً قیمت غذا می باشد.


آنالیز و مشخصات غذاهای پرسنلیگـــــزیده ای از مشــــــتریان ما در زمینه تهیه غذای شرکتی

و بسیاری از شرکتها و مؤسسات دولتی و خصوصی دیگر که بیانگر تیم تخصصی و حرفه ای این مجموعه بوده و شما عزیزان میتوانید از طریق همین سایت پروژه های انجام شده متعدد در زمینه های مختلف از جمله تهیه غذای شرکتی را مطالعه بفرمائید.


مقــــالـه های مـــــرتبط در زمینه تهیه غذای شرکتی


 
error: اجازه کپی کردن ندارید!! متأسفم